RSS Feed

Smiling Snowball Miss Lily

0

08.06-

09.06.13

Samojeedi koerte erinäitus 2013

Lappenranta (Soome)

 Franjo Kovacev

SP/1, SK

(AVA- 6 emast)

01.06.13

Eesti Võitja 2013

Tallinn (Eesti)

Salvador Janeiro

SP/1, SK, PE1

VSP, CACIB

EstW13

16.05.13

Maailma Võitja 2013

Budapest (Ungari)

Pêter Harsáni

SP/1 (CH), HuCAC

HuCH

15.05.13

Budapest Grand Prix CACIB SHOW

Budapest (Ungari)

Marija Kavcic

SP/1, PE1, TP

HuCAC, CACIB

13.04-

14.04.13

Tallinna Võitja 2013

Tallinn (Eesti)

Pierluigi Buratti

SP/1, SK, PE2

CACIB

30.03-

31.03.13

Läti Võitja 2013

Riia (Läti)

Maria Ceccarelli (tõug)

Gerard Jipping (rühm)

SP/1 (CH), SK, PE1

TP, CACIB, LvW13

BIG4

02.03.13

Leedu Võitja 2013

Vilnius (Leedu)

Miroslav Zidar

SP/1 (CH), PE1, TP

LtCAC, CACIB, LtW13

LtCh, BaltiCh, C.I.B.

10.02.13

Samojeedi koerte erinäitus 2013

Palivere (Eesti)

Karl-Erik Johansson

SP/2 (AVA), SK
09.02.13

Winter Cup 2013

Tallinn (Eesti)

Michael Leonard

SP/1 (CH), SK, PE2

CACIB 

ESTÜ "Aasta 2012 Näitusekoer" tulemused:

Emased põhiklass- 3. koht

18.08-

19.08.12

Balti Võitja 2012

Tallinn (Eesti)

Kari Järvinen

SP/2, PE4
28.07.12

Haapsalu (Eesti)

Wesley McCrum (tõug, rühm)

Monique v Brempt (BIS)

SP/1, PE1, TP

BIG, BIS

08.07.12

Luige (Eesti)

Maret Kärdi

SP/1, PE2
07.07.12

Luige (Eesti)

Valentina Ivanicheva (tõug)

Elena Kuleshova (rühm)

SP/1, PE1, TP

BIG3

01.07.12

Viimsi (Eesti)

Ligita Zake (tõug)

Oleg Yanchev (rühm)

SP/1, PE1, TP

BIG2

30.06.12

Viimsi (Eesti)

Lessi Tšistjakova (tõug, rühm)

Ligita Zake (BIS)

SP/1, PE1, TP

EstCAC, EstVCh

BIG, BIS4

09.06-

10.06.12

Samojeedi koerte erinäitus 2012

Porvoo (Soome)

Eivind Mjaerum

SP (AVA)

02.06-

03.06.12

Eesti Võitja 2012

Tallinn (Eesti)

Rune Fagerström

SP/1 (NOO), VSP

CACIB, EstW12

18.05-

20.05.12

Maailma Võitja 2012

Salzburg (Austria)

Ronald Menaker

SP/2, (NOO)

res-CAC

14.04.12

Tallinna Võitja 2012

Tallinn (Eesti)

Helina Kasuk-Tenson

SP/1 (NOO), PE3

res-CACIB

11.02.12

Samojeedi koerte erinäitus 2012

Palivere (Eesti)

Pêter Harsáni

SP/4 (NOO)

ESTÜ "Aasta 2011 Näitusekoer" tulemused:

Emased kutsikad- 2. koht

Emased juuniorid- 1. koht, TP juunior

11.12.11

Kutsikate ja Veteranide Jõulushow

Tallinn (Eesti)

Viive Maranik

VL/1, TPJ
04.12.11

Soome Võitja 2011

Helsingi (Soome)

Liliane de Ridder- Onghena

SP/4 (JUN), SK
03.12.11

Helsingi Võitja 2011

Helsingi (Soome)

Gunnel Holm

SP/2 (JUN), SK
30.10.11

Zooexpo 2011

Riia (Läti)

Juta Haranen

SP/1 (NOO), VSP

LvCAC, LvChCACIB

06.08.11

Balti Võitja 2011

Druskininkai (Leedu)

Stefan Šinko

SP/1, TPJ, LtJCAC

LtJCh, BaltiJCh

BaltiJW11

23.07.11

Marupe (Läti)

Galina Zhuk

SP/1, PP, PE3

LvJCAC, LvJCh

25.06.11

Luige (Eesti)

Mart Mae

SP/2, PE3
18.06.11

Pärnu RV (Eesti)

Vadym Katsnelson

SP/1, TPJ, PE3

EstJCAC, EstJCh

04.06.11

Eesti Võitja 2011

Tallinn (Eesti)

Fernando Madeira

Rodrigues

SP/1, TPJ, PE3

EstJCAC

EstJW11

10.04.11

Rakvere (Eesti)

Tomasz Borkowski

SP/4
09.04.11

Rakvere (Eesti)

Marja Talvitie

SP/1, VSPJ, PE1,

VSP, EstJCAC

06.03.11

Tallinn (Eesti)

Irina Azen

TPK, EAH
08.01.11

Tartu (Eesti)

J.U. Ramsing (tõug)

Per Kr Andersen (BIS)

TPK, EAH

Kuts BIS2

 

 

 

 

 

 

 

 

0 comments »

You must be logged in to post a comment.

December 2017
M T W T F S S
« Jun    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archives